Četrti poraz Uniona Olimpije v evroligi

Moskva, 11. novembra - Kalvarija Uniona Olimpije v evroligi se nadaljuje. Ljubljančani so v Moskvi proti CSKA doživeli četrti zaporedni poraz, tako da njihove možnosti za napredovanje v drugi del kopnijo iz tedna v teden in so zdaj več ali manj le še teoretične. Končni rezultat tekme je bil 79:69.

Upanje, da bi Union Olimpija presenetila šestkratne evropske prvake in aktualne podprvake Stare celine, je zbledelo že po desetih minutah igre. CSKA si je namreč v prvi četrtini priigral 15 točk naskoka, ki jih je z rutinirano in preudarno igro zadržal vse do konca.

Pri Unionu Olimpiji si pozitivno oceno za nastop zasluži le Američan Matt Walsh, ki je ob zgledni borbenosti dosegel 21 točk.

Evroliga se bo nadaljevala po tednu premora 25. novembra, ko bo v dvorani Tivoli gostovala zasedba Lottomatice iz Rima.