The Slovenia Times

Zadnje novice

šport 17:58

Francozom ekipno zlato v Zagrebu

Judoisti Francije so novi ekipni evropski prvaki. V finalu prvenstva v Zagrebu so kar s 4:0 odpravili Gruzijce. Slovenija, za katero sta v posamični konkurenci odličje osvojili Andreja Leški in Kaja Kajzer, na ekipni tekmi ni nastopila.

šport 17:57

Urška Žigart tretja na Češkem

Slovenska kolesarka Urška Žigart (Liv-AlUla-Jayco) je na petdnevni dirki Gracia na Češkem zasedla tretje mesto v skupnem seštevku. Za zmagovalko Nemko Corinno Lechner (Wheel Divas) je zaostala 45 sekund. Med deseterico je od Slovenk na osmem mestu končala tudi Urša Pintar v dresu slovenske selekcije.

šport 17:33

Udinese v Bologni do točke

Nogometaši Udineseja so v 34. krogu italijanske lige gostovali pri Bologni in igrali 1:1. Za Videmčane je to že 17. neodločen izid v sezoni, po katerem so še vedno na 18. mestu, ki vodi v drugo ligo.